Vyhledávání

find_text


Sport

POLAR A300 HR černý

ID:1423617
výrobce:Polar
záruka:24 měsíců
původní cena:3390 Kč
vaše cena:2738 Kč včetně poplatku PHE
ušetříte:652 Kč
Kusů skladem:1
dostupnost: do 3 dnů
Obrázky mohou být pouze ilustrativní

Sporttester Polar TF A300 - černá

Vodotěsnost (m): 0
Spotřeba calorií: ANO
Zaměření: multisport – sporttester
Analýza tréninku: ANO
GPS: NE
Sledování kondice: ANO
Spojení s PC: ANO
Výškoměr a barometr: NE
Hrudní pás: ANO

Provedení výrobku: černá barva

Polar A300 patří do rodiny sporttesterů nové generace, které ruku v ruce s novými trendy výpočetní techniky. Funkční vybavení nahrazuje nejméně 2 různé přístroje, sporttester a monitor denní aktivity. Díky cloudovému úložisti FLOW a mobilní aplikaci FLOW APP získává tento sporttester další přidané hodnoty, na které ostatní výrobci zdaleka nedosahují. Výslekdy měření tak můžete přenášet kabelem přes stolní počítač, nebo přes mobil. Výsledky měření máte vždy po ruce, v počítači, i v mobilu, případně v tabletu.

Díky nové funkci FLOW deníku, je možné i tento sporttester zapojit do trenérského prostředí, kde trenér může na dálku sledovat výslekdy měření svých svěřenců a zároveň jim může dálkově připravovat další plán. Polar A300 má integrovaný akumulátor, na jedno nabití vydrží pracovat 1 měsíc. Hodinky jako takové mají jednoduše, uživatelsky vyměnitelný řemínek a díky vetší barevné škále si tak můžete vzhled svého Polaru A300 přizpůsobit jak je libo.

Měření tepu, tréninkové funkce
Měření tepu v tep/min, okamžitý, maximální a průměrný dosažený tep. Tep je měřen hrudním pásem Polar H7, který umožňuje měřit tep s maximální chybou +/-1tep nebo max 1% v celém rozsahu měření. Je-li zapnutá zvuková výstraha, na překročení nastavené zóny vás hodinky budou upozorňovat zvukovým signálem.

Sportovní profily - z deníku Flow si můžete nahrát do hodinek různé sportovní profily a každý z nich upravit k vlastní potřebě. Při změně sportu pak nemusíte přenastavovat hodinky, jak tomu bylo dříve a navíc získáte dlouhodobý přehled o různých sportovních aktivitách, které vykonáváte.

Sportovní zóny - 5 definovatelných zón tepu.

Energy pointer - již během tréninku na displeji Polar A300 vidíte, jestli více pálíte tuky nebo více rozvíjíte svou kondici

Měření kalorií
Fitness test - určuje index kondice, víte, jestli se zlepšujete nebo zhoršujete, či zůstáváte na stejné úrovni

Training benefit - po skončení tréninku vám hodinky textově ukáží, co jste udělali pro svou kondici, zda-li byl trénink příliš namáhavý nebo třeba ideálně provedený pro účely redukce hmotnosti

Monitor denní aktivity 24/7
Sleduje běžnou denní aktivitu od spánku až po sezení na židli v kanceláři, případně dobíhání na autobus nebo tramvaj. Monitor denní aktivity vám každý den doporučuje (podle aktuálního naplnění), co máte v daný den ještě udělat abyste dosáhli minimálního energetického výdeje pro udržení dobrého zdraví.

Monitor dení aktivity vás zároveň dokáže upozornit na to, že příliš dlouho sedíte u počítače a máte se protáhnout. To je dobré s ohledem na prokrvení končetin.

Monitor denní kativity také měří orientačně spotřebu kalorií podle vaší činnosti. V několika stupních sleduji váš pohyb, od spánku, přes sezení na židli, volnou chůzi a třeba běh. Z toho pak také odvodí orientační počet kroků daného dne a vzdálenost, která tomu odpovídá.

* Výměnitelné náramky
* 15 jazyků
* Kapacita paměti na 60dní - 1hodina cvičení denně
* Nabíjecí baterie
* Výdrž bateria az 4týdny
* Váha: 48g

Balení obsahuje:
* Hodinky A300
* Napájecí a propojovací kabel
* Hrudní snímač TF


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.048
Výška (cm): 5.00
Šířka (cm): 5.00
Hloubka (cm): 5.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.048
Výška (cm): 10.00
Šířka (cm): 7.00
Hloubka (cm): 7.00
EAN: 725882015415

Záruční doba: 24 měsíců

Zbrusu nový sporttester nové generace komunikující s počítačem i s telefonem, vč. integrovaného monitoru denní aktivity.

VyhledáváníHLEDEJ

Novinky


1.8.2011 Původ zboží u ELEKTRO KAMIK
více zde
20.7.2018 uzavírka objednávek
více zde
20.8.2018 Uloženka - výdejna Heršpická

více zde

6.10.2018 změna adresy Logflex

více zde

21.7.2017 Uloženka - omezení způsobů plateb
více zde

Pokud není uvedeno jinak, veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Obrázky mohou být pouze ilustrativní. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen zboží, služeb, nebo jiných údajů bez předchozího upozornění.
Copyright © 2009 Petr Kamermeier.

   Logo    P.A.M.M. nábytek – Pavel Lipenský