Vyhledávání

find_text


Hračky

Taneční podložka X-Pad Basic Dance Pad

ID:1442236
výrobce:X-Pad
záruka:24 měsíců
původní cena:599 Kč
vaše cena:599 Kč včetně poplatku PHE
ušetříte:0 Kč
Kusů skladem:17
dostupnost: do 3 dnů
Obrázky mohou být pouze ilustrativní

Věk: 5
Připojení podložky: PC
Počet hráčů: 1

Taneční podložka X-PAD Basic Dance Pad

* Jedna z nejlevnějších a zároveň nejkvalitnějších základních tanečních podložek bez výplně pro připojení k PC/MAC na českém trhu - s možností přehledného využití šipek do standardních i diagonálních směrů.
* Taneční hra Playdance a Stepmania (pro PC) v českém i anglickém jazyce a legální hudba na přiloženém CD.
* Představujeme Vám nejnovější taneční podložku exkluzivní a žádané kolekce tanečních podložek X-PAD. X-PAD, Basic Dance Pad je pro ty, kteří chtějí taneční podložku vyzkoušet a zaskákat si lehké a středně obtížné skladby. 
* Velice kvalitní a zároveň jeden z nejlevnějších softpadů (měkkých tanečních podložek) na trhu. Tento softpad je velice lehký a skladný. Lze jej jednoduše složit, uklidit či přenést na jiné místo.
* X-PAD, Basic Dance Pad je díky použitým materiálům vhodný i pro středně těžké skladby. 
* Tato podložka není vhodná pro pokročilejší hráče, protože nemá vyztužené šipky. To u těžších skladeb zhoršuje orientaci - pokročilejším hráčům doporučujeme taneční podložku X-PAD, Extreme Dance Pad. 
* Kompatibilní s PC (USB), vhodné pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. PlayDance, Stepmania, Crypt of the NecroDancer,DWI (Dance With Intensity), ale i pro Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry. Není potřeba žádný driver (PlugaPlay). 

* Součástí tohoto balení je nejmodernější taneční hra PlayDance - nová ryze česká taneční hra určená nejen pro provoz s tanečními podložkami řady X-PAD. Na trh ji po několikaletém vývoji uvedla firma VISO TRADE s.r.o., přední výrobce a dodavatel nejprodávanějších tanečních podložek na českém trhu.
* Hra má mnoho nových unikátních funkcí a ovládacích prvků, které dosud žádná z dostupných tanečních her nenabízela. Ovládání hry je intuitivní a přehledné jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, kteří od taneční hry vyžadují více než pouze hudbu a šipky. Samozřejmostí je moderní grafika a nadčasový design, který v současnosti postrádají veškeré zastaralé taneční hry. K této verzi hry je možné připojit až 4 taneční podložky najednou.

* K podložce je rovněž přiložena taneční hra StepMania 3.9 (pro Windows) s možností volby mezi kvalitní kompletní českou verzí hry nebo anglickou verzí hry.
* Součástí je i legální hudba (213 písní různých žánrů), stejně jako Instalátor DDR.CZ, který za vás provede veškerá nastavení programu StepMania, připraví podložky k okamžitému použití a pokud budete chtít, stáhne vám automaticky další legální hudbu z internetu ZDARMA.
* Pro bezplatné stažení programu StepMania pro Linux a MAC navštivte stránky www.stepmania.com, případně www.ddr.cz, kde najdete podrobné české návody, jak instalace provést.
* Veškeré rozměry odpovídají současným standardům a požadavkům na nejvyšší třídu tanečních podložek a her.

Vlastnosti:
* 3 měsíční garance výměny produktu při běžném opotřebení
* kvalitní materiály pro delší životnost
* tenká a velice skladná varianta padu
* verze s osmi šipkami (lze použít i diagonální tlačítka)
* celkem 10 aktivních polí
* není potřeba žádné externí napájení - napájeno přímo z herního zařízení
* tichý provoz (šipky při stlačení nehlučí)
* PlugaPlay (není potřeba žádný driver)
* adaptér pro USB (Windows™ PC/MAC/Linux)

Záruka 24 měsíců:
* Záruka na výrobek je 24 měsíců a vztahuje se na všechny výrobní vady (kromě úmyslného a mechanického poškození a poškozeni způsobené použitím v rozporu s Návodem k obsluze). Záruka se nevztahuje na komerční použití. Kromě zákonné záruční lhůty vám poskytujeme i 3 měsíční garanci výměny taneční podložky při běžném opotřebení. 

* Jedná se o často žádanou akční nabídku taneční podložky s důrazem na nízkou cenu. Od standardní verze s garantovanou výměnou 18 měsíců se z technického hlediska neliší, rozdíl je pouze v úrovni poskytovaných garancí. Garance výměny či opravy taneční podložky při běžném opotřebení je v tomto prodejním režimu 3 měsíce. Neznamená to však, že po uplynutí této doby přestane výrobek fungovat (při zacházení v souladu s Návodem k obsluze zůstane taneční podložka zpravidla funkční několik let). Tato doba pouze vymezuje garanci bezchybnosti výrobku, kdy lze (pokud byla podložka používána v souladu s Návodem k obsluze) reklamovat i vady způsobené běžným opotřebením (například nefunkčnost snímačů, poškození povrchu taneční podložky, zdrhovadel apod.). Po uplynutí této lhůty lze reklamovat pouze výrobní vady. 

* Nalezli jste taneční podložku jinde levněji? Pečlivě se informujte, zda prodejce garantuje výměnu podložky i při běžném opotřebení. Upozorňujeme, že některé e-shopy prodávají taneční podložky se sníženou životností a to i přesto, že na to nejste předem upozorněni a vaše případné reklamace nebudou uznány. Berte prosím na vědomí, že pouze je-li přímo zmíněna garance životnosti/výměny za nový kus, lze uplatňovat po tuto dobu záruku na veškeré vady (i způsobené běžným opotřebením).

* Pokud preferujete taneční podložku, u níž je garantována výměna 18 měsíců v případě opotřebení snímačů či jiného běžného opotřebení, doporučujeme zakoupit taneční podložku X-PAD, Basic Dance Pad s garancí výměny 18 měsíců, případně si vybrat jinou taneční podložku z kolekce tanečních podložek s garancí výměny 18 měsíců.

Parametry:
* Délka kabelů: 180 cm
* Hmotnost: 1 kg
* Kompatibilita: USB,Konektor,USB
* Počet aktivních polí: 10
* Počet šipek: 8
* Povrchové provedení: umělohmotná tkanina
* Protiskluzový podklad: ano
* Velikost: cca 92x83x1 cm
* Velikost šipky:cca 26x20 cm
* Vložená výplň:bez výplně
* Garance výměny při běžném opotřebení: 3 měsíce
* Vhodné: pro děti od 5 letRozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.800
Výška (cm): 1.00
Šířka (cm): 83.00
Hloubka (cm): 92.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.000
Výška (cm): 33.00
Šířka (cm): 30.00
Hloubka (cm): 11.00
EAN: 8594170310462

Záruční doba: 24 měsíců

Kvalitní základní taneční podložka 92x83x1 cm bez výplně pro připojení k PC/MAC. Součástí taneční hra Playdance a Stepmania (pro PC) v českém i anglickém jazyce a legální hudba na přiloženém CD. Doporučený věk: od 5 let.

VyhledáváníHLEDEJ

Novinky


1.8.2011 Původ zboží u ELEKTRO KAMIK
více zde
20.7.2018 uzavírka objednávek
více zde
20.8.2018 Uloženka - výdejna Heršpická

více zde

6.10.2018 změna adresy Logflex

více zde

21.7.2017 Uloženka - omezení způsobů plateb
více zde

Pokud není uvedeno jinak, veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Obrázky mohou být pouze ilustrativní. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen zboží, služeb, nebo jiných údajů bez předchozího upozornění.
Copyright © 2009 Petr Kamermeier.

   Logo    P.A.M.M. nábytek – Pavel Lipenský