Vyhledávání

find_text


Hračky

Taneční podložka X-Pad PROFI Version

ID:1442238
výrobce:X-Pad
záruka:24 měsíců
původní cena:1699 Kč
vaše cena:1699 Kč včetně poplatku PHE
ušetříte:0 Kč
Kusů skladem:7
dostupnost: do 3 dnů
Obrázky mohou být pouze ilustrativní

Věk: 5
Připojení podložky: PC
Počet hráčů: 1 - 8

Taneční podložka X-PAD PROFI Version

* Představujeme Vám X-PAD, PROFI Version Dance Pad pro připojení k PC - divokou kartu z exkluzivní kolekce X-PAD. Po velikém úspěchu taneční podložky X-PAD, Extreme Dance Pad byla vyvinuta nová taneční podložka s maximální životností pro extrémní zátěž, která splňuje veškeré nároky jak pro domácí, tak pro komerční použití.
* X-PAD, PROFI Version Dance Pad je v současnosti bezkonkurenčně nejlepší taneční podložkou pro PC na trhu. Jedná se o podložku kombinující výhody softpadů a hardpadů. Z kategorie softpadů si odnáší velmi příjemný a komfortní povrch, nehlučný provoz a skladnost. Z kategorie hardpadů potom vysokou nosnost, extrémně velkou životnost a velmi přesné snímání.
* Součástí taneční podložky X-PAD, PROFI Version Dance Pad je speciálně vyvinutá tvrzená molitanová výplň, která hráči poskytuje dokonalou podporu při tanci na podložce. Tato výplň šetří klouby hráče - tlumí nárazy a dopady, ale tak, že se hráč do podložky nepropadá a nemůže tedy dojít ke zkreslování výsledků či diskomfortu při pokročilejší hře. Díky této speciálně vyvinuté výplni je maximálně prodloužena životnost, neboť téměř nedochází k opotřebovávání snímačů.

* X-PAD, PROFI Version Dance Pad svému uživateli poskytuje pevnou oporu pro odrazy a pocit tance na hardpadu. Samozřejmostí jsou plasticky vyztužené a vyvýšené šipky pro přesnou orientaci na podložce.
* Veškeré rozměry odpovídají současným standardům a požadavkům na nejvyšší třídu tanečních podložek a her.
* Díky speciální ochraně snímačů pevně tvrzenou molitanovou výplní, výztuhou šipek a díky preciznosti a lehkosti snímání je vhodná jak pro začínající, tak velmi pokročilé hráče, kteří podložku zatěžují i několik hodin denně – ze všech nabízených podložek na trhu právě X-PAD, PROFI Version Dance Pad snese nejvyšší zátěž. Skvěle se hodí na klasické domácí použití, večírky a jiné akce. Podložka není určena pro tanec v botách.
* Díky své váze a možnosti složení do malé krabice se s podložkou snadno a pohodlně manipuluje. Taneční podložka je lehká a zejména v rozložené podobě velice skladná. Odpružení lze snadno vyjmout a společně s taneční podložkou složit na rozměr cca 35x43x25 cm.

* Součástí tohoto balení je nejmodernější taneční hra PlayDance - nová ryze česká taneční hra určená nejen pro provoz s tanečními podložkami řady X-PAD. Na trh ji po několikaletém vývoji uvedla firma VISO SPORT s.r.o., přední výrobce a dodavatel nejprodávanějších tanečních podložek na českém trhu.
* Hra má mnoho nových unikátních funkcí a ovládacích prvků, které dosud žádná z dostupných tanečních her nenabízela. Ovládání hry je intuitivní a přehledné jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, kteří od taneční hry vyžadují více než pouze hudbu a šipky. Samozřejmostí je moderní grafika a nadčasový design, který v současnosti postrádají veškeré zastaralé taneční hry. K této verzi hry je možné připojit až 8 tanečních podložek najednou.

* V balení rovněž naleznete taneční hru StepMania 3.9 (pro Windows) s možností volby mezi kvalitní kompletní českou verzí hry nebo anglickou verzí hry.
* Součástí je i legální hudba (213 písní různých žánrů), stejně jako Instalátor DDR.CZ, který za vás provede veškerá nastavení programu StepMania a PlayDance, připraví podložky k okamžitému použití a pokud budete chtít, stáhne vám automaticky další legální hudbu z internetu ZDARMA.
* Podložka je dodávána v exkluzivním dárkovém balení, jež koresponduje s nadčasovým designem podložky.
* X-Pad, Profi Version Dance Pad je kompatibilní s PC (USB) a je vhodný pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. StepMania, DWI (Dance With Intensity), ale i pro Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry. Není potřeba žádný ovladač/driver/ (PlugaPlay).
* Pro bezplatné stažení programu StepMania pro Linux a MAC navštivte stránky www.stepmania.com, případně www.ddr.cz, kde najdete podrobné české návody, jak instalace provést.

Vlastnosti:
* velmi vysoká životnost
* 3 měsíční garance výměny produktu při běžném opotřebení
* vložená jeden palec silná speciálně tvrzená molitanová výplň
* výplň lze snadno vyjmout a vyměnit
* vyztužená vyvýšená tlačítka pro přesnou orientaci
* podklad vyroben z protiskluzového materiálu
* vysoká nosnost
* verze s osmi šipkami
* celkem 10 aktivních polí
* není potřeba žádné externí napájení - napájeno přímo z herního zařízení
* tichý provoz (šipky při stlačení nehlučí)
* PlugaPlay (není potřeba žádný driver)
* adaptér pro USB (Windows, Linux, Mac)
* rozměry odpovídající současným světovým standardům

Záruka tanečních podložek X-Pad
* Záruka na výrobek je 24 měsíců a vztahuje se na všechny výrobní vady (kromě úmyslného a mechanického poškození a poškození způsobené použitím v rozporu s Návodem k obsluze). Kromě zákonné záruční lhůty zákazníkům poskytujeme i garanci výměny taneční podložky při běžném opotřebení (viz níže). Veškeré reklamace i opravy řeší zákazník přímo s námi. V návodu k obsluze je vyzván, aby nás kontaktoval přes formulář na našich stránkách a my s ním vše vyřešíme. Zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Veškeré podložky je možno odebírat ve dvou verzích - s garancí výměny 3 a 18 měsíců.

HALF SERVICE
* Garance výměny 3 měsíce - Garance výměny či opravy taneční podložky při běžném opotřebení je v tomto prodejním režimu 3 měsíce. Neznamená to však, že po uplynutí této doby přestane výrobek fungovat (při zacházení v souladu s Návodem k obsluze zůstane taneční podložka zpravidla funkční několik let). Tato doba pouze vymezuje garanci bezchybnosti výrobku, kdy lze (pokud byla podložka používána v souladu s Návodem k obsluze) reklamovat i vady způsobené běžným opotřebením (například nefunkčnost snímačů, poškození povrchu taneční podložky, zdrhovadel apod.). Po uplynutí této lhůty lze reklamovat pouze výrobní vady.

FULL SERVICE
* Garance výměny 18 měsíců – V tomto prodejním režimu garantujeme vysokou životnost taneční podložky. Neznamená to však, že po uplynutí uvedené doby přestane výrobek fungovat (při šetrném zacházení v souladu s návodem k obsluze zůstane taneční podložka funkční řadu let). Tato doba pouze vymezuje garanci bezchybnosti výrobku, kdy lze (pokud byla podložka používána v souladu s návodem k obsluze) reklamovat i vady způsobené běžným opotřebením (například nefunkčnost snímačů, poškození povrchu taneční podložky, zdrhovadel apod.). Po uplynutí této lhůty lze reklamovat pouze výrobní vady.

Parametry:
* Délka kabelů: 180 cm
* Hmotnost: 2,8 kg
* Kompatibilita: USB
* Konektor: USB
* Počet aktivních polí: 10
* Počet šipek: 8
* Povrchové provedení: umělohmotná tkanina/vyztužené šipky
* Protiskluzový podklad: ano
* Rozměry: cca 95x82x2,5 cm
* Velikost šipky: cca 26x20 cm
* Vložená výplň: tvrzený molitan


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 2.500
Výška (cm): 2.50
Šířka (cm): 82.00
Hloubka (cm): 95.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.800
Výška (cm): 43.00
Šířka (cm): 35.00
Hloubka (cm): 25.00
EAN: 8594170310509

Záruční doba: 24 měsíců

Profi taneční podložka 95x82x2,5 cm s tvrzenou molitanovou výplní, s maximální životností pro extrémní zátěž, pro připojení k PC. Součástí taneční hra Playdance a Stepmania (pro PC) v českém i anglickém jazyce a legální hudba na přiloženém CD. Doporučený věk: od 5 let.

VyhledáváníHLEDEJ

Novinky


1.8.2011 Původ zboží u ELEKTRO KAMIK
více zde
20.7.2018 uzavírka objednávek
více zde
20.8.2018 Uloženka - výdejna Heršpická

více zde

6.10.2018 změna adresy Logflex

více zde

21.7.2017 Uloženka - omezení způsobů plateb
více zde

Pokud není uvedeno jinak, veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Obrázky mohou být pouze ilustrativní. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen zboží, služeb, nebo jiných údajů bez předchozího upozornění.
Copyright © 2009 Petr Kamermeier.

   Logo    P.A.M.M. nábytek – Pavel Lipenský