Vyhledávání

find_text


GPS navigace

Monitorovací náramek MiVia Essential 350

ID:1460695
výrobce:Mio
záruka:24 měsíců
původní cena:2690 Kč
vaše cena:2690 Kč včetně poplatku PHE
ušetříte:0 Kč
Kusů skladem:80
dostupnost: do 4 - 5 dnů
Obrázky mohou být pouze ilustrativní

GPS: NE

Provedení výrobku: černá barva

Seznamte se s MiVia Essential 350, prvním náramkem pro měření aktivity se zabudovaným senzorem EKG a inovativní technologií NASA EMD Technology, která zobrazuje srdeční tep přesněji než jakýkoli optický monitor srdečního tepu. Stačí se pouze dotknout senzoru EKG prstem na 2 až 10 sekund.

Unikátní chytrý náramek s vestavěným snímačem EKG
Senzor EKG se podobá technologii používané v lékařských přístrojích, takže výsledky jsou mimořádně přesné. Můžete používat tento spotřební náramek a získáte stejně přesné měření srdečního tepu jako při použití lékařského záznamu.

Health & Body Index
Kromě toho můžete počítat speciální Health & Body Index (zdravotní a tělesný index) a to tak, že položíte prst na senzor EKG na 30 sekund až 2 minuty, což je rovněž zcela unikátní. Tento index vám umožní sledovat kompletní analýzu tělesných informací, například stáří autonomní nervové soustavy (ANS), tělesnou energii a úroveň stresu.
Stáří autonomní nervové soustavy nelže; představuje „skutečný věk“ vašeho těla na základě jednoduchých, skutečných faktů vašeho zdravotního indexu. Právě tato součást periferního nervového systému (PNS) ovlivňuje funkci základních orgánů, například srdce, jater a plic. Takže když data ANS ukazují, že jste mladší než ve skutečnosti, jste v dobré kondici. Pokud však ukazují, že jste starší, musíte zlepšit svůj životní styl, abyste pomalu snížili ANS k vašemu skutečnému věku. MiVia Essential vám s tím pomůže. Úroveň energie ukazuje, jak je vaše tělo schopné přizpůsobit se změnám okolního prostředí. Pokud je hodnota vysoká současně s vysokou úrovní stresu, máte schopnost se s tímto stresem vyrovnat.

Trénink dýchání
Jestliže jste právě začali používat náramek pro měření aktivity, celkové tělesné informace možná nebudou tak pozitivní, jak jste doufali. Naštěstí MiVia Essential nabízí také způsob, jak stav zlepšit pomocí Breath Training (dechového cvičení). Když budete pravidelně trénovat dechové cvičení, můžete zlepšit svou celkovou tělesnou a duševní pohodu. Hluboké dýchání, správně prováděné z břicha je metoda, která vás uklidní, sníží srdeční tep a zvýší tělesný index. Když jste ve stresu, živě mluvíte a gestikulujte nebo cvičíte, je velmi běžné, že začnete používat „horní typ dýchání“, to znamená z horní části hrudníku, který nepřivádí do plic dostatek kyslíku. Nejedná se o účinné dýchání a neprospívá vašemu tělesnému zdraví.
Pomocí aplikace MiVia Essential můžete pracovat se třemi úrovněmi dechového cvičení, abyste zlepšili své stáří ANS, zvýšili úroveň energie, snížili stres a lépe spali. Cvičení je snadné. Stačí následovat pomalým dýcháním slunečnici na obrazovce a aplikace vám řekne, jestli to děláte dobře. Vyberte si úroveň, která je pro vás nejpohodlnější, a když budete cvičit pravidelně, dechové cvičení zlepší vaše stáří ANS.

Aktivity Tracker
MiVia Essential funguje také jako profesionální monitor aktivity, což je rovněž mimořádně podstatná informace, pokud chcete zlepšit svou tělesnou kondici. Náramek počítá vaše kroky, sleduje dobu vaší aktivity a analyzuje váš spánek. Každý jednotlivý krok je krokem směrem ke zdravějšímu a vyváženějšímu životu. Když víte jak se hýbete, je to velká motivace, abyste zvýšili svou aktivitu v každodenním životě. Jen to, že poznáte své zvyky, vám pomůže je změnit. Snažte se ujít 10 000 kroků denně a zdravě spát 8 hodin každou noc a uvidíte, jak se zlepší data vašeho těla.

Aktivity Minutes
Jakmile se pohybujete přibližně 10 sekund, MiVia Essential začne počítat Activity Minutes (aktivní minuty). Stanovte si výzvy a zvyšujte tento počet důležitých minut každý den. Každá aktivní minuta pomůže snížit úroveň stresu, zvýšit úroveň energie, snížit srdeční tep a zkrátka dlouhodobě zlepší vaši celkovou tělesnou a duševní pohodu. Nejezděte výtahem, ale choďte po schodech; zaparkujte auto kousek dál od supermarketu, místo abyste bezmyšlenkovitě zajeli na parkovací místo co nejblíž ke vchodu; udělejte si z toho zábavný sport, snažte se každý den porazit davy.
Nemusíte se vždy potit v tělocvičně nebo cvičit do naprostého vyčerpání, abyste zlepšili své zdraví. Každý jednotlivý krok představuje zlepšení vašich zvyků a každý krůček vás posouvá směrem ke zdravějšímu tělu. A dejte si pozor... MiVia Essential vás bude během dne sledovat a pokud nebudete dost aktivní, v 18 hodin se ozve upozornění, že je načase začít se hýbat!

Připojení k telefonu
Unikátní náramek je tenký, lehký a pohodlně se nosí na každém zápěstí. A protože žijeme v době, kdy musíte být neustále dostupní, MiVia Essential lze připojit k telefonu. Budete upozorňováni na příchozí hovory a zprávy. Náramek je kompatibilní s aplikacemi WhatsApp, Facebook Messenger, Skype a Twitter. Takže nikdy nezmeškáte hovor nebo zprávu. Samozřejmě byste neměli být rušeni,
když si užíváte svou „chvilku pro sebe“ při každodenní józe, takže tuto funkci můžete
vypnout a soustředit se na své cvičení, dýchání a tělo.
Budete překvapeni, jaký to má efekt, když budete znát tyto velmi osobní informace týkající se vaší kondice a jak působí váš životní styl a zvyky na vaši tělesnou energii. Monitorování srdečního tepu, kontrola zdravotního a tělesného indexu a pravidelné dechové cvičení vám pomohou žít všímavěji, takže si budete vědomi svých zvyků a budete mít kontrolu nad svým životem.

Díky tomu je MiVia Essential jedinečný v mnoha směrech:
poskytuje vám zásadní informace, abyste měli svůj život pod kontrolou a mohli začít žít vyváženější, zdravější a uvědomělejší život.
1. Unikátní chytrý náramek s vestavěným snímačem EKG - krátké měření 2-10 sekund na snímači EKG s NASA EMD technologií zobrazuje tepovou frekvenci přesněji než jakýkoli optický monitoru srdečního tepu. Pravidelné snímání srdečního rytmu vám pomůže žít více vědomě a na oplátku tak zlepšit své zdraví.
2.Health & Body Index - použití snímače EKG po dobu 30 sekund až 2 minuty pro analytiku vašeho ANS věku, tělesné energie a hladiny stresu. Budete překvapeni, jak velký dopad to má, když jste si vědomi této velmi osobní informace. Znalost těchto skutečností vám pomůže žít vyrovnanější život a zlepšit svou celkovou pohodu.
3. Trénink dýchání - zlepšete své zdraví tím, že pravidelně cvičíte své hluboké dýchání . S použitím aplikace MiVia Essential můžete pracovat s 3 úrovněmi dechového cvičení. Zvýšte hladinu energie, snížte stres a spěte klidněji. Cvičení je jednoduché a výsledek stojí za každý dech.
4. Aktivity tracker - Počítejte kroky, sledujte své aktivity, anlalyzujte spánek; kdykoliv a kdekoliv. Každý další krok je o krok blíže k vašemu zdravějšímu a vyrovnanějšímu životu. Být si vědom toho jak moc se pohybujete, je velkou motivací pro přidání další aktivity ve vašem, každodenním životním stylu. Jednoduše uvědomění si vašich návyků, vám je pomůže změnit. Usilujte o 10tis kroků denně a 8 hodin spánku každou noc a uvidíte jak se bude vaše tělo zlepšovat.
5. Aktivity Minutes - Jakmile se pohybujete po dobu 10 sekund, náramek začne zaznamenávat aktivity. Stanovte si výzvy a zvyšujte tento počet důležitých minut každý den. Každá další minuta aktivity pomáhá snížit úroveň stresu, zlepšit energetickou hladinu, snížet tepovou frekvenci a jednoduše zlepšuje celkovou pohodu.
6. Monitor spánku - Dostatečný a kvalitní spánek je důležitý pro naše zdraví, pohodu a celkové štěstí. Náramek MiVia Essential vam poskytne informace o délce a kvalitě vašeho spánku a to i prostřednictvím spánkového deníčku v MiVia aplikaci. Tento deníček vám dá nahlédnout do informací o vašem spánku a budete si tak více vědomí toho jak spíte. Tím můžete začít pracovat na zlepšení kvality a délky spánku a především tak na vašem celkovém zdraví.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

• Velikost: 46 x 21.5 x 11,3 mm
• Tepová frekvence: ECG senzor
• Voděodolnost: IPX7
• Doba nabíjení: 1.5 hod
• Váha: 25g
• Vibrační upozornění: ano
• Pamět: Sleduje detailně 7 dnů aktivit
• Údaje minutu po minutě: Sleduje denní souhrn
• Velikost displeje: 0.48"
• Bluetooth s nízkou spotřebou energie (BLE 4,0) - výdrž s notifikacemi až 5 dnů. Plné nabití baterie za 1.5hodiny.
• Žádné výmluvy - vodotěsné až do IPX7

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.025
Výška (cm): 4.60
Šířka (cm): 2.15
Hloubka (cm): 1.13

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.123
Výška (cm): 15.70
Šířka (cm): 8.50
Hloubka (cm): 8.00
EAN: 4710887988426

Záruční doba: 24 měsíců

Monitorovací náramek, spotřeba kalorií, sledování aktivit a kondice, měření tepu funkcí EKG, monitoring spánku, připojení k telefonu

>>> více informací naleznete na stránkách výrobce<<<

>>> servisní střediska naleznete zde<<<

VyhledáváníHLEDEJ

Novinky


1.8.2011 Původ zboží u ELEKTRO KAMIK
více zde
20.7.2018 uzavírka objednávek
více zde
20.8.2018 Uloženka - výdejna Heršpická

více zde

6.10.2018 změna adresy Logflex

více zde

21.10.2018 omezení způsobů plateb
více zde

Pokud není uvedeno jinak, veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Obrázky mohou být pouze ilustrativní. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen zboží, služeb, nebo jiných údajů bez předchozího upozornění.
Copyright © 2009 Petr Kamermeier.

   Logo    P.A.M.M. nábytek – Pavel Lipenský