Vyhledávání

find_text


GPS navigace

Monitorovací náramek Garmin Vívofit junior2 Minnie Mouse (Stretch)

ID:1482448
výrobce:Garmin
záruka:24 měsíců
původní cena:1990 Kč
vaše cena:2038 Kč včetně poplatku PHE
ušetříte:-48 Kč
Kusů skladem:2
Spočítat
splátky
dostupnost: do 3 dnů
Obrázky mohou být pouze ilustrativní

Ovládání: Tlačítkové
Typ displeje: barevný
Úhlopříčka displeje (palce) : 0.4
Rozlišení displeje: 88 x 88
Funkce a monitoring aktivit: čas; krokoměr; spánek
Aktivity - určení: Dětské
NFC: NE
Wi-Fi: NE
GPS: NE
Bluetooth: Ano
Senzory: Akcelerometer; Kompas
Možnosti SIM: Ne
Výdrž baterie (hod.): 8760

Fitness náramek pro děti s motivy kreslených postaviček od Disney a komiksových akčních hrdinů.

• motivuje děti k pohybu, plnění úkolů a soutěžení
• odměny za plnění domácích povinností
• barevný displej, skvěle viditelný a čitelný i na přímém slunci
• odolné a pohodlné řemínky ve dvou velikostech
• aplikace pro mobilní telefony zdarma
• počítá nachozené kroky za den a minuty strávené intenzivním pohybem
• upozorňuje na neaktivitu a vybízí k pohybu (např. při dlouhodobém sezení)
• upozornění (alarmy) na naplánovaný čas plnění úkolů (zvukem, obrázkem a textem)
• bez nutnosti nabíjení, baterie s dobou provozu více jak 1 rok
• vodotěsné i pro plavání

Vívofit junior2 je inteligentní náramek pro děti s motivy známých kreslených postaviček od Disney, komiksových akčních hrdinů Avengers od Marvel a motivů a hrdinů filmových Hvězdných válek. Náramek má několik různých funkcí, které ocení jak děti, tak rodiče. Dětem ukazuje, jak jsou během celého dne pohybově aktivní, tzn. počítá, kolik kroků děti za den nachodí a kolik minut stráví intenzivním zdravým pohybem. Při dlouhodobější neaktivitě (např. při delším sezení u počítače nebo televize) je upozorní s výzvou k pohybu. Zároveň jde o užitečný nástroj pro rodiče, kterým mohou zadávat svým dětem různé domácí úkoly a povinnosti a motivovat je k jejich plnění prostřednictvím vybraných odměn. Na úkoly je možné nastavit alarmy (budíčky) a náramek pak zvukovým signálem a zvoleným obrázkem i textem dětem sdělí, že je např. čas na psaní domácích úkolů do školy nebo si jít vyčistit zuby a spát. Za každý splněný úkol děti dostanou určitý počet virtuálních penízků – zlatých mincí, které si po našetření dostatečného množství mohou proměnit ve vybranou odměnu.

APLIKACE VIVOFIT JR.
K plnohodnotnému zprovoznění náramku je potřeba mobilní telefon s nainstalovanou aplikací vívofit jr., která je ke stažení zdarma pro telefony se systémem Android a iOS. Aplikaci má pod kontrolou rodič. Při prvním spuštění vytvoří virtuální rodinu, ke které se mohou připojit všichni členové skutečné rodiny se svými zařízeními Garmin a následně porovnávat své dosažené výsledky. Každému dítěti vytvoří v aplikaci profil se jménem (to se následně bude zobrazovat i na displeji náramku), obrázkem nebo fotkou a spáruje náramek vívofit junior s telefonem prostřednictvím bezdrátového připojení bluetooth. Od této chvíle začne být náramek plně aktivován a kdykoliv je v dosahu rodičova telefonu, může dojít k synchronizaci a přenosu uložených dat mezi telefonem a náramkem.

KROKY, AKTIVNÍ MINUTY A SPÁNEK
Náramek funguje jako krokoměr, počítá, kolik kroků děti za den nachodí a jak si vedou v porovnání ostatními členy rodiny. Počítá také, kolik minut denně se děti věnují zdravému pohybu a prozradí, zda a kolikrát splní minimální 60minutový denní cíl. Rodiče vidí ve svém mobilu graf s časovou osou a mají tak přehled kdy jsou jejich děti nejaktivnější a kdy naopak mají pohybu méně. Mají-li děti náramek na ruce i během noci, uvidí rodiče v aplikaci jak délku, tak i kvalitu spánku – čas strávený v hlubokém spánku, lehkém spánku, či případně aktivitu během noci, kdy se dítě probouzí ze spaní a nemůže spát.

VIRTUÁLNÍ DOBRODRUŽSTVÍ
Tak, jak děti plní aktivitu ve skutečnosti, posouvají se příběhem i jako virtuální hrdinové v dobrodružné hře. Podle toho, jaké jsou motivy obrázků na náramku, takový bude i příběh virtuálního dobrodružství. Např. je-li náramek s motivy Hvězdných válek, vžije se jeho malý majitel do role malého robůtka BB-8, který se ocitl opuštěný na pouštní planetě a má za úkol dostat se k vesmírné lodi, která ho dopraví zpět domů. Než se tak ale stane, musí cestou překonat spoustu překážek a splnit mnoho úkolů. Každý úkol mise rovná se posun o jeden krok na virtuální mapě dobrodružného příběhu. Čím dále se děti ve hře dostávají, odměňuje je hra odznáčky, vyznamenáními a obrázkovými motivy, které se budou zobrazovat na displeji náramku. Pokud děti splní každý den v reálu alespoň 60 aktivních minut, posunou se na mapě virtuálního příběhu o jeden krok vpřed. Příběh se odehrává v mobilní aplikaci, na rodičích tak je, aby dětem do příběhu umožnil nahlédnout a těm menším jej přečetli či převyprávěli.

ÚKOLY A ODMĚNY
Další podstatnou funkcí náramku jsou domácí úkoly (povinnosti) a odměny za jejich plnění. Rodiče mají v aplikaci na výběr z mnoha přednastavených povinností, které dětem dají za úkol, nebo mohou vytvořit a pojmenovat vlastní dle svého uvážení. Může to být např. úklid hraček, pomáhání v kuchyni, cvičení na hudební nástroj, luxování a podobně. Dále nastaví, jak často mají děti svou povinnost plnit, např. každý den, jen o víkendu, ve vybrané dny atd. Volitelně lze nastavit i alarm na určitý čas, náramek tak děti pípáním a obrázkem s textem na displeji upozorní, že je právě teď čas nakrmit křečka, napsat úkoly do školy nebo vyčistit si zoubky a jít spát. Každá povinnost je ohodnocena dle uvážení rodičů určitým počtem virtuálních penízků – zlatých mincí. Rodiče v aplikaci odškrtnou splněný úkol a dětem se hned v zápěstí na displeji náramku ukáže, kolik mincí jim přibylo. Nastřádané mince si děti mohou následně proměnit za některou z odměn, které opět vyberou a nastaví v aplikaci rodiče dle svého uvážení – může to být kapesné nebo třeba nová hračka, zmrzlinový pohár, společný den v zábavním parku či v ZOO, návštěva kina a další. Každá z odměn samozřejmě může být oceněna jinou hodnotou (počtem) mincí.

ŘEMÍNEK
STRETCH natahovací řemínek bez přezky (Stretch) pro obvod zápěstí do 147mm (pro děti ve věku přibližně 4-7 let)

Přístroj je však kompatibilní i s "dospěláckými" řemínky pro vívofit3

OBSAH BALENÍ:
• vívofit junior2 s řemínkem Disney - Minnie Mouse (Stretch)
• návod

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

• Akcelerometr: Ano
• Alarm na neaktivitu: Ano, graficky
• Automatická detekce započaté aktivity: Ano
• Baterie - typ: 1x CR1632
• Baterie - výdrž: 1 rok
• Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
• Celodenní sledování aktivity: Ano
• Časové funkce: čas, datum
• Displej - rozlišení, ŠxV: 88 x 88 pix.
• Displej - typ: barevný LCD, negativní mód
• Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 11 x 11 mm
• Dotykový displej: Ne
• Hmotnost: 17,5 g
• Hodinky: 12/24h, kalendář, budík
• Monitoring spánku: Ano
• Odolnost proti vibracím: Ano (6G)
• Počítadlo kroků: Ano
• Voděodolnost: Ano 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
• Zvukové upozornění: Ano

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.018
Výška (cm): 0.70
Šířka (cm): 1.50
Hloubka (cm): 15.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.100
Výška (cm): 8.50
Šířka (cm): 14.50
Hloubka (cm): 7.50
EAN: 753759186982

Záruční doba: 24 měsíců

Monitorovací náramek, motivuje děti k pohybu, plnění úkolů a soutěžení, akcelerometer, krokoměr, spánková aktivita, alarm na neaktivitu, Bluetooth, výdrž baterie až 1rok, voděodolnost 5 ATM

>>> více informací naleznete na stránkách výrobce<<<

>>> servisní střediska naleznete zde<<<

VyhledáváníHLEDEJ

Novinky


1.8.2011 Původ zboží u ELEKTRO KAMIK
více zde
20.11.2017 Zpoždění logistiky
více zde
13.4.2017 Braun Garance vrácení peněz 100 dní

více zde

6.02.2017 změna způsobů plateb za zboží

více zde

21.7.2017 Uloženka - omezení způsobů plateb
více zde

Pokud není uvedeno jinak, veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Obrázky mohou být pouze ilustrativní. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen zboží, služeb, nebo jiných údajů bez předchozího upozornění.
Copyright © 2009 Petr Kamermeier.

   Logo    P.A.M.M. nábytek – Pavel Lipenský