Vyhledávání

find_text


IT a kancelář

Hra Microsoft Xbox 360 Fable Anniversary, pouze 1ks

ID:KAMIK20140814103635
výrobce:ABG
záruka:24 měsíců
původní cena:1099 Kč
vaše cena:499 Kč včetně poplatku PHE
ušetříte:600 Kč
Kusů skladem:1
dostupnost: do 3 dnů
Obrázky mohou být pouze ilustrativní

Platforma: Xbox 360
Typ hry: RPG
Vydavatel: MICROSOFT
Lokalizace: Anglická
Datum vydání: 7. 2. 2014

Hra Fable, nejprodávanější RPG pro první generaci konzole Xbox, byla ve své době průkopníkem – každé hráčovo rozhodnutí s sebou neslo následky. Svět Albionu si hráče získal a některé z nich nepustil již celé desetiletí. Díky Fable Anniversary nyní mohou fanoušci znovu prožít původní příběh Fable, tentokrát však s vylepšenou grafikou v HD, zvuky a hratelností. Se zcela novým systémem nasvícení, vybroušeným rozhraním, texturami, 3D modely a úspěchy je tento titul dokonalým zážitkem jak pro tradiční fanoušky série Fable, tak i pro úplné nováčky!

Vylepšená grafika v HD (1080p) díky výkonu Xbox 360
Hra „Fable Anniversary“, remasterovaná pro Xbox 360, představuje bezpochyby velký audiovizuální skok oproti původní „Fable“. Vývojářský tým vynaložil obrovské úsilí a prostředky při předělávce dobrodružství a vdechl mu nový život prostřednictvím vylepšení, jako jsou nasvícení, speciální efekty a mnohé další. Výsledkem je ohromující reimaginace původní hry, která potěší jak tradiční fanoušky, tak i úplné nováčky.

Zcela nový systém uživatelského rozhraní a ukládání a ničím nerušený zážitek
Díky výkonu konzole Xbox 360 je zážitek z hraní „Fable Anniversary“ souvislejší (výrazné zkrácení doby nahrávacích obrazovek). Navíc se tato verze může pochlubit novým uživatelským rozhraním, které bylo navrženo pro jednodušší a rychlejší objevování rozmanitého světa „Fable“. Kromě bleskového nahrávání byl do hry přidán zcela nový systém ukládání, díky kterému budou mít hráči možnost uložit si svou hru kdykoli a kdekoli, a to i během plnění úkolů. Hra “Fable Anniversary” rovněž znovu oživuje ověřené prvky, např. aktualizované a volitelné schéma ovládání, což ocení zejména ti, kteří si oblíbili herní styly „Fable II“ a „Fable III“.

„Fable“ se poprvé dočká úspěchů
Hra „Fable Anniversary“ obsahuje plných 1000 bodů úspěchů (achievements), což bude znamenat jak pro nové hráče, tak i ty největší fanoušky-veterány „Fable: The Lost Chapters“ nejednu výzvu a překvapení při opětovném prozkoumávání světa Albionu.

Podpora aplikace Xbox SmartGlass pro všechna vaše zařízení
Používejte na svých zařízeních s Windows 8 či jiných aplikaci SmartGlass k interakci s „Fable“ takovým způsobem, kterým to dříve nebylo možné. Dívejte se na obrazovku s mapou, objevujte tajná místa nebo dokonce pořizujte snímky svého hrdiny, které pak nahrajete na sociální síť!


Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.000
Výška (cm): 15.00
Šířka (cm): 5.00
Hloubka (cm): 5.00
EAN: 885370664218

Záruční doba: 24 měsíců

>>> více informací naleznete na stránkách výrobce<<<

>>> servisní střediska naleznete zde<<<

VyhledáváníHLEDEJ

Novinky


1.8.2011 Původ zboží u ELEKTRO KAMIK
více zde
20.7.2018 uzavírka objednávek
více zde
20.8.2018 Uloženka - výdejna Heršpická

více zde

6.02.2017 změna způsobů plateb za zboží

více zde

21.7.2017 Uloženka - omezení způsobů plateb
více zde

Pokud není uvedeno jinak, veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Obrázky mohou být pouze ilustrativní. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen zboží, služeb, nebo jiných údajů bez předchozího upozornění.
Copyright © 2009 Petr Kamermeier.

   Logo    P.A.M.M. nábytek – Pavel Lipenský