Vyhledávání

find_text


Platba a slevy

Možné varianty plateb za zboží :

  1. Převodem z bankovního účtu zákazníka
    Částku za zboží uvedenou na objednávce, je nutno převést na bankovní účet na základě zaslané faktury. Jakmile jsou peníze připsány na účet je Vámi objednané zboží připravováno k expedici. Jakou rychlostí bude doručeno zboží, tedy ve valné míře závisí i na Vás, respektive na rychlosti, s jakou uskutečníte převod peněz na můj účet. Při tomto způsobu platby vyčkejte, až Vám přijde e-mailem faktura s potvrzeným zbožím. Do té doby nic NEPLAŤTE. Vyhnete se tak možnosti, že Vámi zaplacené zboží nemusí být skladem a musí se dělat storno objednávky.
  2. Na dobírku
    Zboží objednané na dobírku, bude expedováno přepravní společností. Platíte při převzetí zboží řidiči přepravní společnosti.
  3. V hotovosti
    Úhrada, hotově ve výdejně zboží Logflex Modřice.  

Všechny slevy,cena dopravného nebo doběrečného jsou patrné na objednacím listu v menu Pokladna, ještě před odesláním objednávky.

 

VyhledáváníHLEDEJ

Novinky


1.8.2011 Původ zboží u ELEKTRO KAMIK
více zde
20.7.2018 uzavírka objednávek
více zde
20.8.2018 Uloženka - výdejna Heršpická

více zde

6.02.2017 změna způsobů plateb za zboží

více zde

21.7.2017 Uloženka - omezení způsobů plateb
více zde

Pokud není uvedeno jinak, veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Obrázky mohou být pouze ilustrativní. Provozovatel si vyhrazuje právo změny cen zboží, služeb, nebo jiných údajů bez předchozího upozornění.
Copyright © 2009 Petr Kamermeier.

   Logo    P.A.M.M. nábytek – Pavel Lipenský